Het toernooi om de TOTO KNVB Beker mag van de autoriteiten, zo bleek, doorgang vinden als betaald voetbalcompetitie. Aan dat toernooi nemen ook amateurclubs deel. Vanwege die omstandigheid is besloten om de wedstrijden tussen betaaldvoetbalclubs onderling op 26, 27 en 28 oktober te laten spelen. De bekerduels waarbij amateurteams zijn betrokken worden uitgesteld naar 1 en 2 december.
Over de eventuele complicaties van deze verschuivingen wordt intern bij de KNVB nog overlegd. Mocht het zo zijn dat de amateurverenigingen op 1 en 2 december nog steeds niet kunnen deelnemen aan het toernooi om de TOTO KNVB Beker, dan worden zij uitgesloten van verdere deelname. In dit geval zal de BVO doorgaan.
Voorts is vastgesteld dat Oranje, Jong Oranje en OranjeLeeuwinnen kunnen blijven trainen en hun internationale wedstrijden spelen.